KONST / Litografier / Färglitografier 10515129
nr 1051 5129
Färglitografier
2 st. Erik Cedervall, Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 38x29
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:18:08
19/8 21:15:36
100 kr
22/8 19:13:03
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv